obecnie
23° C
jutro
28° C
Czy wybierasz się w tym roku na wakacje?


Ostatnio na forum

 • Kiedy miasto zapłaci urlopowe…
  82 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Rzetelna agencja nieruchomośc…
  209 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Czy warto i jak zastrzec swój…
  232 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dr Trafidło prośba o opinie
  2134 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Perfumy damskie - jak wybiera…
  223 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Przedłużenie włosów
  266 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na studia
  275 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Młodzież zaprojektuje swoje centrum

12 kwietnia 2024 12:42, autor: stalowawola.pl

Do projektowania Centrum Młodzieżowego, które powstaje w budynku Mostostalu w Stalowej Woli zostali zaproszeni przedstawiciele stalowowolskiej młodzieży – Radni Młodzieżowej Rady Miejskiej. 11 kwietnia, w miejscu, gdzie powstanie Centrum, odbyło się robocze spotkanie projektantów, młodzieży, prezydenta miasta Stalowej Woli Lucjusza Nadbereżnego oraz pracowników Urzędu Miasta odpowiedzialnych za ten projekt.  

Chciałbym, aby to miejsce było zaprojektowane przez Was, droga młodzieży. To będzie Wasze miejsce, to będzie Wasza przestrzeń, to Wy znacie najnowsze trendy i najlepiej rozumiecie, co będzie Wam służyć w tym miejscu. Bo ani prezydent, ani projektant nie będzie Wam narzucał, co ma się tutaj znaleźć. To jest miejsce dedykowane tylko Wam – zbudujcie tutaj przestrzeń, w której będziecie się dobrze czuć i która będzie dla Was najbardziej funkcjonalna – zaznaczył włodarz miasta. 

Podczas spotkania Radni Młodzieżowej Rady Miejskiej wypracowali wspólną koncepcję tego miejsca. Dodatkowe konsultacje, które podejmą w swoich szkołach mają przynieść dopracowanie koncepcji, na bazie której powstanie projekt budowlany, niezbędny do ogłoszenia przetargu na rzeczową realizację nowoczesnego Centrum Młodzieżowego w Stalowej Woli. 

  

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.