obecnie
17° C
jutro
25° C
Czy wybierasz się w tym roku na wakacje?


Ostatnio na forum

 • Rzetelna agencja nieruchomośc…
  45 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Czy warto i jak zastrzec swój…
  89 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dr Trafidło prośba o opinie
  1903 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Perfumy damskie - jak wybiera…
  94 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Przedłużenie włosów
  143 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na studia
  158 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zdrowa żywność
  935 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Żegnamy Niezapomnianego Kibica - Łukasza "Blendi" Błądka

14 maja 2024 12:02, autor: zomo

Z wielkim smutkiem w sercach fanów piłki nożnej, zwłaszcza tych związanych z drużyną Stali Stalowa Wola, nadeszła tragiczna wiadomość o odejściu od nas jednego z najoddanniejszych kibiców. W dniu wczorajszym, w godzinach wieczornych, opuścił nas Łukasz "Blendi" Bładek, człowiek, który był nieodłączną częścią ducha tej społeczności sportowej. 

Stalowa Wola, miasto znane z gorącego wsparcia dla swojej drużyny, dziś płacze po stracie niezwykle kochanego człowieka. Łukasz, znanego potocznie jako "Blendi", w wieku zaledwie 38 lat, odszedł od nas nagle, pozostawiając w sercach licznych przyjaciół, rodziny i współkibiców ogromną pustkę.

Jego obecność na stadionie zawsze dodawała otuchy zawodnikom, a jego wierność barwom Stali była niepodważalna. Niezależnie od wyniku meczu, "Blendi" zawsze był tam, gotowy do wsparcia i okazywania swego oddania drużynie.

Dziś, cała społeczność Stali Stalowa Wola zjednoczona jest w bólu i żalu. Kibice, którzy razem z Łukaszem przeżywali zarówno chwile zwycięstwa, jak i porażki, dzielą się wspomnieniami o niezapomnianych emocjach spędzonych na trybunach.

W tym trudnym czasie chcielibyśmy również złożyć wyrazy głębokiego współczucia rodzinie Łukasza "Blendiego" Bładka. Jego strata jest ogromnym ciosem dla nas wszystkich, ale dla nich jest to nieopisana tragedia, której smutek trudno sobie wyobrazić.

Ceremonia pogrzebowa naszego ukochanego kibica odbędzie się 16 maja o godzinie 13:30 na cmentarzu komunalnym w Stalowej Woli. To będzie czas, aby pożegnać się z niezapomnianym człowiekiem, który na zawsze pozostanie w naszych sercach i pamięci.

Łukasz "Blendi" Bładek był nie tylko kibicem Stali Stalowa Wola, ale również symbolem wierności, oddania i pasji do piłki nożnej. Jego dziedzictwo będzie trwać wśród nas, przypominając nam, jak ważne jest wspieranie siebie nawzajem, zarówno na boisku, jak i poza nim.

Dziękujemy, Łukaszu, za wszystkie te lata oddania i pasji. Twoja obecność będzie niezastąpiona, a wspomnienia zawsze będą nas inspirować do kontynuowania walki w Twojej pamięci. Żegnaj, niezapomniany kibicu.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.