obecnie
19° C
jutro
27° C
Czy Polska wyjdzie z grupy podczas EURO 2024?


Ostatnio na forum

 • Czy warto i jak zastrzec swój…
  54 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dr Trafidło prośba o opinie
  1857 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Perfumy damskie - jak wybiera…
  61 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Przedłużenie włosów
  119 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na studia
  131 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zdrowa żywność
  908 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Siłownia Stalowa Wola.
  10908 wyświetleń
  7 odpowiedzi
Przejdź do forum

Stalowowolanka awansowała do półfinału "Mam Talent"

3 marca 2024 08:52, autor: zomo

Olivia Hausner, wokalistka i skrzypaczka z Stalowej Woli, wzbudziła niemałe zamieszanie swoim niezwykłym występem podczas premiery nowego sezonu "Mam Talent!". Jej wyjątkowe połączenie śpiewu i gry na skrzypcach zdobyło uznanie zarówno jurorów, jak i publiczności. To właśnie w pierwszym odcinku programu Jan Pirowski, jeden z prowadzących, uhonorował jej występ złotym przyciskiem, zapewniając tym samym Olivii miejsce w półfinale oraz szansę na występ na żywo.

Olivia, już od wczesnego dzieciństwa, rozwija swoje talenty muzyczne. Obecnie, mając zaledwie 15 lat, kontynuuje swoją edukację w renomowanej Państwowej Szkole Muzycznej im. I.J. Paderewskiego. Pod okiem cenionych nauczycieli, takich jak Ewa Woynarowska i Katarzyna Pisera, doskonali swoje umiejętności zarówno wokalne, jak i instrumentalne. 

Wraz ze swoją siostrą, Victorią, Olivia zdobywa liczne nagrody na różnych przeglądach i konkursach muzycznych, demonstrując niezwykłe talenty rodzeństwa. Ich osiągnięcia, takie jak zwycięstwo na Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza "Kima", świadczą o niezwykłym talencie i determinacji. 

Oprócz solowych występów i udziału w konkursach, Olivia angażuje się również w różnorodne projekty muzyczne. Jest członkinią Nadsańskiej Orkiestry Kameralnej oraz aktywnie uczestniczy w Studio Wokalnym VIVO prowadzonym przez Ewę Woynarowską. Nie brakuje także jej udziału w folklorystycznym zespole "Lasowiacy". 

Jest to młoda artystka pełna pasji i zaangażowania. Jej talent muzyczny jest nie tylko źródłem osobistego spełnienia, ale również inspiracją dla innych, w tym dla swojej młodszej siostry, Hani, która już teraz prezentuje swój własny talent wokalny. Od najmłodszych lat Olivia zachwyca swoim talentem na różnych scenach i przeglądach muzycznych, zyskując uznanie i podziw publiczności oraz jurorów.

Komentarze czytelników (2)
 • piaski (3 miesiące, 2 tygodnie temu)

  duga steczkowska powstaje

 • mieszkaniec (3 miesiące, 2 tygodnie temu)

  gratulacje