obecnie
7° C
jutro
5° C
Czy odczuwasz skutki przesilenia jesiennego?



Ostatnio na forum

  • Targ w Stalowej Woli - Analiz…
    866 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Wywóz odpadów po małym remonc…
    952 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Jaką sieć i jaki telefon pole…
    11027 wyświetleń
    7 odpowiedzi
  • stoły do domu
    2591 wyświetleń
    3 odpowiedzi
  • Opieka zdrowotna
    1928 wyświetleń
    0 odpowiedzi
  • Dr Trafidło prośba o opinie
    8688 wyświetleń
    5 odpowiedzi
  • "Rozwód kościelny"
    456 wyświetleń
    0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Samochodem wjechał pod pociąg.

11 sierpnia 2016 10:00, autor: podkarpacka.policja.gov.pl
Policjanci ze Stalowej Woli pracowali na miejscu zdarzenia, w którym kierowca lawety wjechał pod pociąg na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Policjanci ukarali kierowcę mandatem.

Do kolizji doszło w Stalowej Woli, na ulicy Sandomierskiej na niestrzeżonym przejeździe kolejowym około godzinie 18. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia 65-letni kierowca pojazdu marki mercedes typu laweta, nie zachował ostrożności i wjechał pod pociąg pospieszny relacji Rzeszów-Hel. Na szczęście w wyniku zderzenia nikt nie odniósł obrażeń. Miejsce kolizji zostało zabezpieczone przez stalowowolskich policjantów i funkcjonariuszy SOK.

Policjanci zbadali stan trzeźwości uczestników kolizji, zarówno kierowca jak i obsługa lokomotywy była trzeźwa. Kierowca samochodu, mieszkaniec powiatu stalowowolskiego został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.