obecnie
27° C
jutro
27° C
Czy Polska wyjdzie z grupy podczas EURO 2024?


Ostatnio na forum

 • Czy warto i jak zastrzec swój…
  54 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dr Trafidło prośba o opinie
  1856 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Perfumy damskie - jak wybiera…
  61 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Przedłużenie włosów
  119 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na studia
  131 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zdrowa żywność
  908 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Siłownia Stalowa Wola.
  10908 wyświetleń
  7 odpowiedzi
Przejdź do forum

Młodzież zaprojektuje swoje centrum

12 kwietnia 2024 12:42, autor: stalowawola.pl

Do projektowania Centrum Młodzieżowego, które powstaje w budynku Mostostalu w Stalowej Woli zostali zaproszeni przedstawiciele stalowowolskiej młodzieży – Radni Młodzieżowej Rady Miejskiej. 11 kwietnia, w miejscu, gdzie powstanie Centrum, odbyło się robocze spotkanie projektantów, młodzieży, prezydenta miasta Stalowej Woli Lucjusza Nadbereżnego oraz pracowników Urzędu Miasta odpowiedzialnych za ten projekt.  

Chciałbym, aby to miejsce było zaprojektowane przez Was, droga młodzieży. To będzie Wasze miejsce, to będzie Wasza przestrzeń, to Wy znacie najnowsze trendy i najlepiej rozumiecie, co będzie Wam służyć w tym miejscu. Bo ani prezydent, ani projektant nie będzie Wam narzucał, co ma się tutaj znaleźć. To jest miejsce dedykowane tylko Wam – zbudujcie tutaj przestrzeń, w której będziecie się dobrze czuć i która będzie dla Was najbardziej funkcjonalna – zaznaczył włodarz miasta. 

Podczas spotkania Radni Młodzieżowej Rady Miejskiej wypracowali wspólną koncepcję tego miejsca. Dodatkowe konsultacje, które podejmą w swoich szkołach mają przynieść dopracowanie koncepcji, na bazie której powstanie projekt budowlany, niezbędny do ogłoszenia przetargu na rzeczową realizację nowoczesnego Centrum Młodzieżowego w Stalowej Woli. 

  

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.