obecnie
2° C
jutro
17° C

Ogłoszenia ze Stalowej Woli i okolic

Termin ważności tego ogłoszenia upłynął 29 lutego 2020 o godzinie 13:53. Istnieje prawdopodobieńswo iż ogłoszenie nie jest już aktualne. W dalszym jednak ciągu możesz skontaktować się z ogłoszeniodawcą.

Przedstawiciel Handlowy

Numer ogłoszenia: 898

Opis ogłoszenia:

Goma zatrudni przedstawiciela handlowego.
Zadania/obowiązki:

• profesjonalna obsługa klienta - prezentacja i polecanie produktów, sprzedaż kalendarzy,
• budowanie pozytywnego wizerunku marki,
• realizację zadań sprzedażowych,
• podtrzymywanie relacji z istniejącymi Klientami firmy,

Oczekiwania:
• znajomość technik sprzedaży,
• umiejętność planowania i organizacji czasu pracy,
• wysoka motywacja oraz nastawienie na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów,
• łatwość nawiązywania nowych kontaktów,
• czynne prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer mobilny),

Dane kontaktowe:

608597848
Stalowa Wola

Dodatkowe informacje:

Wystawiono: 26.02.2020
Koniec: 29.02.2020, 13:53
1 zł