obecnie
7° C
jutro
11° C

19.05 - 20.05 Piłka nożna

kibic 19 maja 2018 13:52 1 odpowiedzi 6700 wyświetleń

Napisz odpowiedź
19-05-2018, 13:52
W Mielcu tamtejsza Stal podejmie u siebie zespół Bytovii Bytów. Stalowcy dalej liczą się w walce o awans do Ekstraklasy, więc można się spodziewać dobrej frekwencji.

W 2 lidze Stalówka w Boguchwale "u siebie" zagra kolejny mecz o życie z ROWem Rybnik. Standardowo już kibice Zielono-Czarnych organizują wyjazd autokarowy na Izo-Arene. Siarkowcy z racji zamkniętego sektora gości w Łodzi wybierają się na Derby Dębicy, na które wykorzystali wszystkie bilety przekazane przez przyjaciół z Dębicy.

W 3 lidze bijąca się o awans Resovia zagra u siebie z Chełmianką, która także mobilizowała się na ten wyjazd. Rzeszowska Stal organizuje wyjazd do podkieleckich Daleszyc. Świrlandia zagra ważny piłkarsko mecz u siebie z MKS Trzebinia.

W Dębicy mecz sezonu w 4 lidze czyli Derby Dębicy na stadionie Wisłoki. Po obu stronach spora mobilizacja. Na parę dni przed meczem wyprzedały się wszystkie bilety z przedsprzedaży, więc na Parkowej można spodziewać się dwa tysiące kibiców w tym 300 Morsów. Obie ekipy ze wsparciem swoich przyjaciół, które także mobilizowały się na ten mecz. W Sieniawie odbędzie się mecz pomiędzy Sokołem Sieniawa a Unią Nowa Sarzyna. Stal Sanok zagra "u siebie" w Bykowcach z Rzemieślnikiem Pilzno. Wykorzystując fakt grania meczu w południe Ludzie ze Stali po południu wybierają się wspierać Resovię w ciekawym meczu z Chełmianką.

W Przemyślu Harcerzyki po kilku latach błąkania się w "A klasie" wreszcie mogą przypieczętować awans do okręgówki.
Cytuj post
14-03-2023, 17:28
Oczywiście sama piłka nożna jest bardzo ciekawa i ja jeszcze chcę powiedzieć, że także całkiem ważną opcją jest to aby właśnie wiedzieć gdzie można bez problemów ją typować. W każdym razie ja jestem bardzo zadowolony z grania u bukmachera https://www.iforbet.pl/ i wiem, że to jest jak najbardziej właściwe miejsce.
Cytuj post

Szybka odpowiedź