obecnie
11° C
jutro
3° C

Konferencje śmiesznej opozycji!!!

Brawo SPS! 7 lipca 2019 18:25 16 odpowiedzi 5054 wyświetleń

Napisz odpowiedź
19-08-2019, 22:49
trolle... u nas tez działają ;)

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/sledztwo-onetu-farma-trolli-w-ministerstwie-sprawiedliwosci-czyli-za-czynienie-dobra/j6hwp7f?utm_source=browser_viasg_wiadomosci&utm_medium=push&utm_campaign=allonet_00d_6c56c16e84a9634&srcc=ucs&utm_v=2
Cytuj post
25-08-2019, 13:49
Jakoś Pani Renata Butryn nie przyejmowała się gdy będąc posłem jej partia PO zwalniała kilkanaście tyś nauczycieli. Gdzie była wtedy razem z tymi ludźmi? Kto pozwolił jej głosować za podniesieniem wieku emerytalnego? Czy dobrobyt walił drzwiami i oknami za Tuska, tego nie bylo, co za PiS, dobrobyt wali. Mają ogłosić nowy program PO: pogłębianie dna, i trzymanie się koryta?
Cytuj post
25-08-2019, 13:58
Czytacie komentarze opozycji na innych portalach.
Ale nienawiść, ale ujadanie.
To ich prawdziwe oblicze!
Jestem przerażona poziomem wpisów stalowowolskich opozycjonistów.
Przecież oni mienią się za tych lepszych, kulturalnych, wykształconych.
No... Widać. Słoma z butów, a nie kultura. Myślę, że doczekamy się w tej sprawie listu otwartego polonistki Pani Renaty Butryn, lub co najmniej dwóch konferencji prasowych.
Jedna o wszystkim i niczym!
Druga o niczym i wszystkim!
Cytuj post
17-09-2019, 09:04
Wyczuwam nadchodzące pobudzenie w szeregach stalowowolskich opozycjonistów. Zrobią w najblizszym czasie konferencje nasiadową i skrytykują działania niezgodne z ich mottem funkcjonowania. Poza tym: Pod krzyżem 1000 osób z hasłem: Tylko pod tym Krzyżem, tylko pod tym znakiem Polska będzie Polską, a Polak Polakiem. A pod sądem 8 osób ex PZPR z hasłem: konstytucja. Taka frekwencja marzy się naszym totalnym opozycjonistom podczas ich nabożeństw pod sądem.
Cytuj post
18-09-2019, 00:21
Brutalna mowa nienawiści w wykonaniu opozycyjnych trolli!!!
A oficjalnie niby tacy wykształceni i poprawni.
No widać to wykształcenie!
Patologia totalna!!!

Wielkie tak dla zgromadzeń religijnych organizowanych przez Kościół, precz z politycznymi wiecami, jeśli macie chodzić i jak kapuś bolszewicki patrzeć kto przyszedł a kto nie, to lepiej siedźcie w domu i nie przychodźcie wcale. Amen.
Cytuj post
19-09-2019, 21:21
Pani Renata Butryn, mówi o odpolitycznieniu!

Jak mówi staropolskie przysłowie:

"Zanim będziecie mówić cokolwiek o odpolitycznieniu samorządu, pierd*&%$jcie się wcześniej 5 razy głową o ścianę, to Wam przejdzie!!!"

A o kodowcach i rebeliantach z marginesu społeczeństwa, i którzy do żadnej roboty się nie nadają szkoda cokolwiek mówić.

Cytuj post
05-04-2020, 11:09
Pani Rena to może niech już skończy z polityką i zajmie się nauką dzieci w TVP ABC.
Cytuj post

Szybka odpowiedź