2 odpowiedzi
Przejdź do forum

Kolejne zwycięstwo koszykarzy

14 listopada 2015 23:13, autor: zomo
W sobotnie popołudnie koszykarze Stali Stalowa Wola podejmowali w meczu 7 kolejki o mistrzostwo II ligi grupy B Tur Bielsk Podlaski. Mecz przez całe 40 minut był wyrównany i trzymał w napięciu kibiców. Każdą kwartę wygrała Stal ale minimalnie. W drużynie gości o grze decydowali dwaj doświadczeni zawodnicy Arkadiusz Zabielski i Łukasz Kuczyński. Pierwszy zdobył 18 a drugi 32 dwa punkty. dzielnie sekundował im Jakub Juźwiuk, zdobywca 12 punktów. Stal dysponowała bardziej wyrównanym składem i to zadecydowało o zwycięstwie naszego zespołu 84:75 (24:21, 22:20, 16:14, 22:20).

Punkty dla Stali zdobyli: Zaguła 28, Partyka 19, Łabuda 11, Pietras 9, Pawlus 6, Konieczny i Nowak po 5, Wojtanowicz 1. W następnej kolejce Stal zmierzy się w Lublinie z AZS UMCS a 28 listopada o godzinie 18.00 rozegra Spotkanie ze Shmoolky Warszawa.