590 wyświetleń
Przejdź do forum

Porażka Stalówki w Legionowie

31 października 2015 16:08, autor: zomo
2:0 przegrali piłkarze Stali w Legionowie, po bramkach Kamila Tlagi i Mateusza Kwiatkowskiego. W pierwszej połowie nasza drużyna posiadała optyczną przewagę, ale mimo kilku sytuacji bramkowych nie udało się nam wyjść na prowadzenie. Paradoksalnie dramat Stalówki rozpoczął się w 49 minucie, kiedy to zawodnik Legionovii dostał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.Nasza drużyna zamiast zdominować przeciwnika całkowicie się pogubiła tracąc 2 bramki. Jeszcze większy chaos wprowadziły zmiany w naszej drużynie. Po bardzo dobrej pierwszej połowie i słabej drugiej niestety przegrywamy z outsiderem ligi. Niewątpliwie ten mecz był do wygrania i możemy tylko żałować straconej szansy. Postawa drużyny w drugiej połowie powinna dać wiele do myślenia trenerowi naszej drużyny.