417 wyświetleń
Przejdź do forum

W piątkowy wieczór wystartowała 6 edycja SALF „Guliwer”.

1 kwietnia 2017 10:53, autor: Geno
W pierwszym spotkaniu zmierzyły się drużyny Karo oraz Ford MHM. Po zaciętym spotkaniu mecz zakończył się wynikiem remisowym 7-7. Zabrakło nam bardzo niewiele, straciliśmy bramkę w ostatniej minucie gry - powiedział po zakończeniu meczu zawodnik Karo, Czesław Szuba. Pierwszą bramkę turnieju zdobył Łukasz Jabłoński (Karo). W kolejnym spotkaniu zaprezentowała się ekipa Monika Bus, która zadebiutowała w rozgrywkach. Jej przeciwnikiem była solidna drużyna Argo-Tech, która nie dała debiutantom za wiele szans. Trzeba się było nabiegać, ale najważniejsze jest nasze zwycięstwo – podsumował swój występ nowy zawodnik Argo-Tech,Tomasz Woźny. Honorową bramkę dla pokonanych strzelił Marek Malinowski. Po meczu walki, pierwsze punkty na swoim koncie zapisał tryumfator ubiegłej edycji – PCOW Markov. Po ciężkim boju ekipa Adama Bajgierowicza zwyciężyła 3-2. Strażacy po przeciętnej pierwszej połowie, w drugich 20 min zagrali znacznie lepiej, jednak brakło czasu i w niektórych sytuacjach zimnej krwi na doprowadzenie do remisu. W ostatnim spotkaniu kolejny debiutant, drużyna Sami Swoi musiała uznać wyższość ekipie APROD i uległa z nią 4-9. Po wyrównanej pierwszej połowie, w drugiej Damian Kasak wraz z Andrzejem Gromadzkim podkręcili tempo i w ciągu 8 min przechylili szalę zwycięstwa na stronę swojego zespołu.

We wtorek (04.04) kolejna kolejka zmagań. Zapraszamy na PSP7 od godziny 18:30 do 21:30

Karo – Ford MHM 7-7 (3-3)