590 wyświetleń
Przejdź do forum

Stargard Szczeciński zdobyty

17 października 2015 22:00, autor: zomo
Stal Stalowa Wola wygrała w Stargardzie Szczecińskim z Błękitnymi 2:1. Obie bramki dla naszej drużyny strzelił Tomasz Płonka.

Wynik meczu został ustalony już w pierwszej połowie spotkania. Napastnik Stalówki Tomasz Płonka dwukrotnie pokonał bramkarza gospodarzy, kontaktowego gola dla Błękitnych tuż przed przerwą zdobył Zdunek. W drugiej połowie meczu żadna z drużyn nie zdołała trafić do siatki rywala.

Błękitni Stargard Szczeciński - Stal Stalowa Wola 1:2 (1:2)

Bramki:
0:1 - 8' Płonka
0:2 - 26' Płonka
1:2 - 44' Zdunek

Żółte kartki: 28' Wojtasiak, 70' Wiśniewski, 87' Gutowski (Błękitni) - 47' Jabłoński, 48' Kowalski, 90+4' Przezak (Stal).

Błękitni Stargard Szczeciński: Ufnal - Wojtasiak (46' Flis), Pustelnik, Liśkiewicz, Siwek, Kazimierowicz (72' Gajda), Zdunek (62' Magnuski), Gutowski, Więcek, Okuszko (72' Bednarski), Wiśniewski.

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Bartkiewicz, Bogacz, Wrona, Kowalski, Jabłoński (89' Siudak), Kachniarz, Stelmach, Mikołajczak, Łanucha (59' Mistrzyk), Płonka (90+3' Przezak).

Sędzia: Dominik Pasek (Lubin).