obecnie
19° C
jutro
27° C
Czy Polska wyjdzie z grupy podczas EURO 2024?


Ostatnio na forum

 • Czy warto i jak zastrzec swój…
  54 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dr Trafidło prośba o opinie
  1857 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Perfumy damskie - jak wybiera…
  61 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Przedłużenie włosów
  119 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na studia
  131 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zdrowa żywność
  908 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Siłownia Stalowa Wola.
  10908 wyświetleń
  7 odpowiedzi
Przejdź do forum

Policyjne działania "Trzeźwość" na drogach powiatu niżańskiego

13 maja 2024 12:54, autor: podkarpacka.policja.gov.pl

W piątek, na drogach powiatu niżańskiego, policjanci ruchu drogowego prowadzili akcję pod kryptonimem “Trzeźwość”, której celem jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, poprzez ujawnianie i eliminowanie z ruchu osób, które zdecydowały się wsiąść za kierownicę pomimo wcześniej wypitego alkoholu. Podczas działań, policjanci sprawdzili stan trzeźwości u ponad 500 kierowców. Jeden z nich, okazał się być nietrzeźwy.

W trakcie prowadzonych działań, na terenie gminy Jeżowe, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli kierującego ciągnikiem rolniczym. Podczas sprawdzenia stanu trzeźwości okazało się, że 47-latek miał promil alkoholu w swoim organizmie. Dodatkowo wyszło na jaw, że pojazd którym kierował mężczyzna, nie posiadał aktualnych badań technicznych. Policjanci uniemożliwili 47-latkowi dalszą jazdę, a za swoje zachowanie mężczyzna będzie odpowiadać przed sądem.

Dziś od rana, policjanci kontynuują działania "Trzeźwość". Pamiętajmy, że wsiadając za kierownicę po alkoholu, narażamy życie swoje, naszych bliskich i innych uczestników ruchu drogowego. Przypominamy, że zakaz jazdy po alkoholu, dotyczy także użytkowników jednośladów.

Film=

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.