obecnie
19° C
jutro
27° C
Czy Polska wyjdzie z grupy podczas EURO 2024?


Ostatnio na forum

 • Czy warto i jak zastrzec swój…
  54 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dr Trafidło prośba o opinie
  1856 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Perfumy damskie - jak wybiera…
  61 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Przedłużenie włosów
  119 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na studia
  131 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zdrowa żywność
  908 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Siłownia Stalowa Wola.
  10908 wyświetleń
  7 odpowiedzi
Przejdź do forum

PSP 1 będzie mieć nowoczesną halę sportową

14 marca 2024 14:39, autor: stalowawola.pl

14 marca 2024 roku został wybrany wykonawca hali sportowej z boiskiem wielofunkcyjnym przy PSP Nr 1 w Stalowej Woli. Nowy obiekt sportowy przy „Jedynce” wybuduje firma Usługi Remontowo Budowlane „MALBUD” – Andrzej Małek z Sarzyny za kwotę 4 325 000,00 zł.

– Szkoła Podstawowa nr 1 jest symbolem tego, czym jest Stalowa Wola i kim jesteśmy my jako mieszkańcy. Budowniczowie Stalowej Woli doskonale wiedzieli o tym, że nie będzie przyszłości bez edukacji, bez wychowywania kolejnych pokoleń, które będą tworzyć przyszłość. Szkoła została wybudowana w ekspresowym tempie COP-u, a wielkim jej błogosławieństwem byli przez kolejne lata pedagodzy na czele z Patronem Wacławem Górskim – wielkim bohaterem, patriotą, który spełniał swoje obowiązki z wielką miłością do dzieci i niesamowitą o nich troską. Od wielu lat oczekiwana hala sportowa przechodzi w fazę rzeczowej realizacji i już niedługo będzie służyć dzieciom, młodzieży i kadrze pedagogicznej – zaznaczył Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli.

Zakres inwestycji obejmuje budowę hali sportowej z boiskiem wielofunkcyjnym i zapleczem socjalno-sanitarnym. Przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Stalowej Woli powstanie budynek w formie hali łukowej o konstrukcji nośnej z drewna klejonego warstwowo oraz ścian o konstrukcji drewnianej z drewna klejonego warstwowo z wykończeniem zewnętrznym w formie płyt włóknowo-cementowych. Dodatkowo w zakres prac wchodzić będą roboty demontażowe, wykonanie nasadzeń i ukształtowania terenu, wykonanie chodników i dróg, instalacje sanitarne, elektryczne, montaż paneli fotowoltaicznych, instalacje wentylacji mechanicznej z układem chłodzenia i odzyskiem ciepła, dostawa i montaż kompletnego wyposażenia sportowego oraz wykonanie monitoringu obiektu.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.