obecnie
18° C
jutro
24° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Neurologia
  36 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Odzież do biegania
  98 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zawód OZE
  467 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dobry ortodonta?
  920 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na biznes
  1295 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Sprzątanie po zmarłych
  326 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Usługi malowania wnętrz w Sta…
  422 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Gala „Szlachetnej Paczki” w MBP

22 lutego 2024 08:03, autor: MBP

Za nami I Gala Szlachetnej Paczki rejonu Stalowa Wola, podczas której podziękowano zarówno wolontariuszom, którzy zechcieli poświęcić swój cenny czas i włożyli w swoją pomoc innym dużo serca, jak również darczyńcom za ich hojność, dzięki której na twarzy osób potrzebujących zagościł uśmiech i szczęście.

Uroczystość odbywała się w stalowowolskiej bibliotece.

- Szlachetna Paczka nie istniałaby gdyby nie wolontariusze, darczyńcy i sponsorzy. To oni są jej sercem. Wolontariuszki i wolontariusze docierają do rodzin, które dotknęła bieda, czy tragedia, poznają ich trudności i decydują o najlepszej formie pomocy. Darczyńca to ktoś, kto do paczki wkłada nie tylko konkretną pomoc, ale własne serce. Drodzy darczyńcy i sponsorzy, dziękujemy, że zmieniacie z nami świat na lepsze - mówiła Aneta Sierant, liderka Szlachetnej Paczki, rejonu Stalowa Wola.

Uroczystość uświetniły wykonania wokalno – muzyczne uczniów oraz absolwentów stalowowolskiej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia, których przygotowała Ewa Woynarowska. Na sali konferencyjnej biblioteki swoje talenty pokazali: Aleksandra Walczyk, Natalia Siek, Olivia Hausner, Zuzanna Krawiec  i Kacper Jocek. Wszyscy reprezentują także Studio Wokalne VIVO stalowowolskiego SDK.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.