obecnie
10° C
jutro
9° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Koszulki sportowe
  152 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dr Trafidło prośba o opinie
  920 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Polecane szkolenia z projekto…
  179 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • opinie - pizzeria
  210 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Montaż bram
  163 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Wyłącznik ciśnieniowy
  236 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na biznes
  769 wyświetleń
  2 odpowiedzi
Przejdź do forum

Ukrywali narkotyki przy sobie i w samochodzie

4 grudnia 2023 09:33, autor: podkarpacka.policja.gov.pl

W piątek, kilka minut przed północą, policjanci patrolowali teren gminy Ulanów. Przy jednym z miejscowych sklepów zauważyli zaparkowany samochód, w którym siedziało dwóch mężczyzn. Funkcjonariusze postanowili poznać powód oczekujących.

Podczas rozmowy z funkcjonariuszami, kierowca jak i pasażer pojazdu zaczęli się nerwowo zachowywać. Tym bardziej policjanci zaczęli podejrzewać, że mężczyźni coś ukrywają. Już po chwili okazało się, że przy obydwu przednich fotelech oraz w miejscach między siedziskiem a oparciem, w podłokietniku i przy szybie czołowej samochodu policjanci znaleźli woreczki wypełnione suszem roślinnym, białą sproszkowana substancją oraz kilkadziesiąt tabletek.

28-letni kierowca oraz 36-letni pasażer zostali zatrzymani. Przed osadzeniem w policyjnym areszcie, policjanci znaleźli dodatkowo przy męzczyznach kolejne woreczki wypełnione roślinnym suszem, tabletki i szklaną lufkę. Po wstępnych badaniach zabezpieczonymi substancjami okazały się marihuana, mefedron i leki na bazie opioidów. Za posiadanie substancji zabronionych obydwóm mieszkańcom powiatu niżańskiego grozi kara pozbawienia wolności.

 

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.