407 wyświetleń
Przejdź do forum

V Turniej Strzelecki o Puchar Starosty Niżańskiego i Dyrektora RCEZ

8 czerwca 2016 08:54, autor: powiat-nisko.pl
W dniu 3 czerwca 2016 r. odbył się V Turniej Strzelecki o Puchar Starosty Niżańskiego i Dyrektora RCEZ. W turnieju wzięło udział 6 drużyn uczniów gimnazjów Powiatu Niżańskiego: Gimnazjum nr 1, nr 2 i nr 3 w Nisku, Zespół Szkół w Ulanowie. Gimnazjum nr 1 i nr 3 z Niska wystawiły po dwie drużyny.

Zawody przeprowadziła Edyta Maziarz, nauczycielka wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku.

Na zakończenie turnieju, zwycięskim drużynom nagrody zakupione dzięki środkom przyznanym przez Zarząd Powiatu Niżańskiego, wręczyli: Wicestarosta Niżański Adam Mach oraz wicedyrektor RCEZ w Nisku Bogusław Bielak.

W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył Kamil Kot z 89 pkt. 2. miejsce zajął Marcin Pogorzelec zdobywając 88 pkt za na 3 pozycji uplasował się Kacper Herdzik z 83 pkt.

W klasyfikacji drużynowej 1. miejsce zdobyło Gimnazjum Nr 3 w Nisku (I) z 245 pkt. 2. miejsce zajęło Gimnazjum Nr 1 w Nisku (I) zdobywając 225 pkt, a 3. miejsce przypadło Gimnazjum Nr 3 w Nisku (II) z 220 pkt.