obecnie
26° C
jutro
25° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Neurologia
  12 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Odzież do biegania
  83 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zawód OZE
  454 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dobry ortodonta?
  901 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na biznes
  1275 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Sprzątanie po zmarłych
  309 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Usługi malowania wnętrz w Sta…
  404 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Orlen Beach Volley Tour PKO Stalowa Wola 2023

8 czerwca 2023 08:43, autor: stalowawola.pl

Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli, Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli oraz Orlen Beach Volley Tour serdecznie zapraszają w dniach 16-18 czerwca 2023 roku, na pierwsze w naszym mieście ogólnopolskie rozgrywki Orlen Beach Volley Tour PKO Stalowa Wola 2023.

Na terenie PCPN w Stalowej Woli powstaną cztery boiska siatkówki plażowej, na których rywalizować będą najlepsi zawodnicy tej dyscypliny sportu. W piątek, 16 czerwca 2023 roku zostaną rozegrane eliminacje do turnieju głównego. Awansuje do niego osiem najlepszych drużyn kobiet i osiem najlepszych drużyn mężczyzn. Dzień później, w głównej części turnieju zagrają duety najwyżej rozstawione w związkowym rankingu eliminacji mistrzostw Polski – osiem par kobiet i osiem par mężczyzn. W każdych zawodach o medale zagra więc 16 dwójek. Organizatorzy spodziewają się, że w całym turnieju może zagrać nawet 80 par.

Na stalowowolskich boiskach będzie można oglądać triumfatorów dwóch pierwszych turniejów w tym sezonie – duet Jędrzej Brożyniak i Piotr Janiak, którzy zagrali ostatnio także w międzynarodowym Pro Tour w Szwajcarii. Podczas rozgrywek w Stalowej Woli wystąpią pary kadrowe, młodzieżowi reprezentanci i reprezentantki Polski i wielu znanych zawodników.

Dla kibiców przewidziano liczne konkursy, atrakcje, zajęcia i warsztaty siatkarskie, które będą prowadzić gwiazdy polskiej siatkówki, obecni i byli reprezentanci Polski. Na niedzielę zaplanowano mecz gwiazd. Będzie to gratka dla miejscowych fanów siatkówki, bowiem udział w nim wezmą mistrzowie tej dyscypliny sportu.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Partnerami i sponsorami turnieju są: Orlen, PKO, Miasto Stalowa Wola, HSW, PGZ, MZK, Liugong Dressta, Euro-park Wisłosan i Elektrociepłownia Stalowa Wola.

Sponsorem strategicznym jest firma PIERROT Woda Źródlana.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.