obecnie
13° C
jutro
11° C
Czy jesteś za zniesieniem 500+


Ostatnio na forum

 • Platformy e-commerce w 2023 r…
  10 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Ciśnienie w instalacji wodnej
  10 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Kampanie marketingowe
  276 wyświetleń
  5 odpowiedzi
 • Nauka języka obcego
  129 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Damskie berety
  10 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Ekipa remontowa z Krakowa?
  13 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Super meble do sypialni
  19 wyświetleń
  1 odpowiedzi
Przejdź do forum

15 dni aresztu dla 36-latka

21 stycznia 2023 09:45, autor: podkarpacka.policja.gov.pl

W czwartek po godzinie 22, niżańscy policjanci zostali skierowani na interwencję domową, która miała miejsce w jednym z domów na terenie gminy Krzeszów. Na miejscu okazało się, że nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę z domownikami i złamał obowiązujący go nakaz natychmiastowego opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania i zakaz zbliżania się do osób wspólnie zamieszkujących.

36-latek został zatrzymany do wytrzeźwienia, a następnie w wyniku przeprowadzonych czynności w związku z wykroczeniem, które popełnił, sąd ukarał mężczyznę grzywną w wysokości 1000 złotych. Kilka dni później, mieszkaniec gminy Krzeszów ponownie zaczął niepokoić domowników. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce zatrzymali 36-latka. Tym razem, decyzją sądu wobec mężczyzny zastosowano 15 dni aresztu.

Przypominamy, że według przepisów wynikających z art. 66b kodeksu wykroczeń, kto nie stosuje się do nakazu natychmiastowego opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia lub zakazu zbliżania się do mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia - podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.