614 wyświetleń
Przejdź do forum

Puchar Dyrektora MOSiR trafił do Kadry A Podkarpacia.

13 stycznia 2023 00:06, autor: mosir.stalowawola.pl
W środę obydwie hale sportowe MOSiR zdominowała siatkówka kobieca, bowiem rozgrywany był XI Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora MOSiR. Na turniej przybyło siedem drużyn, które podzielone zostały na dwie grupy. W grupie A na dużej hali grały CES VEGA MOSiR Stalowa Wola, Kadra A Podkarpacia, SMS KSZO Ostrowiec Św. i AZS Tygrysy Stalowa Wola. W grupie B rywalizowały Kadra B Podkarpacia, ULKS Chobrzany i UKS 15 Przemyśl. W meczu o trzecie miejsce AZS Tygrysy (byłe siatkarki VEGI) pokonały 2:1 Kadrę B Podkarpacia. Mecz o I miejsce pomiędzy Kadrą A Podkarpacia i UKS 15 Przemyśl był równie zacięty i zakończył się wygraną Kadry 2:1. Po zakończonym spotkaniu wyróżniono najlepsze zawodniczki w poszczególnych zespołach i na pozycjach. Wyróżnienia przyznano: KSZO – Julia Jabłońska, ULKS Chobrzany – Karolina Zimoląg, UKS 15 Przemyśl – Zofia Gierlach, Kadra A – Oliwia Zwierzchowska, Kadra B – Natalia Majkut, AZS Tygrysy – Kinga Prawica i CES VEGA – Julita Dziura. Najmłodszą zawodniczką turnieju była Zuzanna Tyńska, najambitniejszą uznano Adriannę Szkołę a najsympatyczniejszą Weronikę Dydak. Następne wyróżnienia trafiły do dziewcząt najlepszych na poszczególnych pozycjach. Najlepszą zagrywającą uznano Gabrielę Kusiak, blokującą Amelię Tomków, broniącą Liwię Sarnecką, atakującą Zuzannę Iskrę, przyjmującą Otylię Hołowaty, rozgrywającą Julię Pasek a MVP turnieju została wybrana Zofia Pinderska.