588 wyświetleń
Przejdź do forum

Zwycięski weekend młodziczek Vegi MOSiR

22 lutego 2021 11:13, autor: mosir.stalowawola.pl
W niedzielę siatkarki VEGI MOSiR były gospodyniami kolejnego turnieju finałowego Podkarpackiej Ligi Młodziczek. Oprócz naszego zespołu w zawodach wystąpiły drożyny Developresu Rzeszów, UKS MOSiR Jasło i UKS Dębowiec. Nasze dziewczęta grają w parze z rzeszowiankami. Zarówno Developres jak i VEGA wygrały swoje spotkania, z tym, że rzeszowianki odprawiły rywalki bez straty seta, natomiast podopieczne trenera Mirosława Sroki pozwoliły rywalkom ugrać po secie i o wyniku decydował tie break. Poniżej komplet wyników: VEGA MOSiR Stalowa Wola – UKS MOSiR Jasło 2:1 (25:18, 19:25, 15:11) Developres Rzeszów – UKS MOSiR Jasło 2:0 (25:16, 26:16) Developres Rzeszów – UKS Dębowiec 2:0 (25:17, 26:17) VEGA MOSiR Stalowa Wola – UKS Dębowiec 2:1 (25:19, 19:25, 15:4) Następny turniej nasze dziewczęta rozegrają w Przemyślu a ich rywalkami będą Karpaty MOSiR Krosno i UKS 15 Przemyśl.