590 wyświetleń
Przejdź do forum

AZS UR zwycięzcą świąteczno – noworocznego turnieju siatkarek

22 grudnia 2020 13:55, autor: mosir.stalowawola.pl
W niedzielę 20 grudnia na obiektach MOSiR odbył się IX Ogólnopolski Świąteczno – Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora MOSiR. W imprezie wystąpiło 8 drużyn: pięć przyjezdnych i trzy ze Stalowej Woli. Ekipy podzielone zostały na dwie grupy. W grupie A rywalizowały: UKS Zaleszany, AZS UR Rzeszowski, UKS 15 Przemyśl i pierwszy zespół Vega MOSiR. Natomiast w B grały: SMP Tygrysy Stalowa Wola, KPS Nowa Dęba, TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski oraz Vega MOSiR II. W meczu o 7 miejsce drugi zespół Vegi pokonał UKS 15 Przemyśl. Piąte miejsce zajęła drużyna UKS Zaleszany po zwycięstwie nad Nową Dębą. Trzecie miejsce przypadło Tomasovii po wygranej z pierwszym zespołem Vegi MOSiR. W finale po zaciętej walce AZS UR pokonał 2:1 SMP Tygrysy Stalowa Wola. Przyznano również dziesięć wyróżnień. Najbardziej perspektywiczną zawodniczką wybrana została Zuzanna Iskra – Vega 2 MOSiR, najsympatyczniejszą Maja Dąbrowska – Tomasovia a najambitniejszą Martyna Winiarska z Zaleszan. Najlepszą blokującą wybrano Katarzynę Dąbrowicz – SMP Tygrysy, zagrywającą Natalia Grabek z Tomasovii. Z kolei najlepszą broniącą wybrano Martę Wróbel z pierwszego zespołu Vegi, atakującą Katarzynę Hanejko z Tygrysów, przyjmującą Julię Budziło z drugiej Vegi a rozgrywającą Annę Czerwonkę z AZS UR. Nagroda dla najbardziej wartościowej zawodniczki (MVP) powędrowała do rąk Justyny Bator z AZS UR Rzeszów. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe koszulki i dyplomy. Pierwsze cztery drużyny dostały puchary a najlepsze trzy – medale. Wyróżnione zawodniczki pamiątkowe statuetki. Nagrody wręczał Dyrektor MOSiR Robert Nowak.   Galerię zdjęć z tego wydarzenia TUTAJ!   AZS UR Rzeszowski UKS 15 Przemyśl Vega MOSiR I UKS Zaleszany VEGA MOSiR II SMP Tygrysy Stalowa Wola KPS Nowa Dęba TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski